Výroba plastových a hliníkových okien a dverí

Copyright  Wordplast© 2012        Design: LuBOSS -WEB

Home O nás Referencie NOVINKY Produkty Kalkulácia Kontakt

Hlavný sortiment

Plastové okná a dvere

Hliníkové okná a dvere

Garážové brány

Horizontálne a vertikálne žalúzie

Vonkajšie žalúzie a rolety

Vnútorné a vonkajšie parapety

Dverové výplne

Siete proti hmyzu

 

Firma WORLDPlast SK sa zaoberá výrobou, dodávkou a montážou plastových, hliníkových okien, dverí a garážových brán. Všetky nami vyrábané okná sú z certifikovaných nemeckých a belgických profilov triedy A. U nás na rozdiel od konkurencie máte garanciu, že poradenstvo, montáž a zameranie Vám budú realizovať ľudia s viac ako 18 ročnou praxou a bude sa Vám venovať technicko-statický poradca s viac ako 20 ročnou praxou, čím predchádzame technickým problémom a reklamáciám.

WORLDPlast SK ponúka široký sortiment produktov, výplní do stavebných otvorov z plastu a hliníka. Hlavným sortimentom sú plastové a hliníkové okná, dvere a garážové brány.  Dnes sa právom radíme medzi najvýznamnejších výrobcov a predajcov na Slovenskom trhu s kapacitou výroby 3500 – 5000 okenných a dverových jednotiek a aj vďaka nášmu teamu odborníkov a montážnikov s viac ako 18 ročnou praxou, ktorí Vám dokážu vždy poradiť a pomôcť vyriešiť akúkoľvek požiadavku.

Stabilita našej firmy na trhu je deklarovaná pravidelným medziročným nárastom obratu. Náš sortiment neustále obohacujeme o novinky a progresívnejšie výrobky, čím umožňujeme zákazníkom lepší výber s možnosťou individuálnej tvorby ich interiéru i  exteriéru. Patríme k firmám, ktoré prinášajú na Slovenský trh stále nové a kvalitnejšie produkty triedy A ktoré máme certifikované - viď nižšie. Vedia Vám to potvrdiť aj naši spokojní zákazníci – viac v okne referencie.

O nás

CERTIFIKÁTY